Sklep używa ciasteczek (cookies), w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

close

BDIHBDIH

Niemiecki certyfikat BDIH jest potwierdzeniem najwyższej jakości surowców pozyskiwanych do produkcji kosmetyków. W ramach certyfikacji kontrolowany jest przebieg procesu produkcji z uwzględnieniem sposobów przetwarzania surowców tak, aby w najwyższym stopniu zachować ich pielęgnacyjne i lecznicze właściwości.

 

 

 

 

 

BUAVBUAV

Żaden z kosmetyków oznaczonych logiem BUAV nie jest testowany na zwierzętach, podobnie jak wszystkie składniki użyte w procesie produkcji kosmetyku.

 

 

 

 

 

 

COSMEBIO

COSMEBIO

Certyfikat COSMEBIO jest informacją dla konsumenta o naturalnym pochodzeniu składników użytych w produkcji kosmetyku – przynajmniej 95% składników ma pochodzenie naturalne w przypadku produktów oznaczonych logo COSMEBIO.

 

 

 

 

 

DEMETERDEMETER

Istniejące od 1924 niemieckie stowarzyszenie Demeter jest jedną z najbardziej restrykcyjnych jednostek certyfikujących – sygnuje swym logiem jedynie w pełni naturalne substancje pielęgnacyjne.

 

 

 

 

 

ECOCERTECOCERT

Certyfikat Ecocert jest drugim obok BDIH najczęściej spotykanym w Polsce certyfikatem kosmetyków naturalnych – uznanym w ponad 80 krajach na całym świecie. Certyfikat na produkcie daje gwarancję, że etykieta ekologiczny czy naturalny jest wynikiem spełnienia bardzo restrykcyjnych wymogów. Znak Ecocert od lat cieszy się reputacją i zaufaniem konsumentów.

 

 

 

 

 

ECOCONTROLECOCONTROL

EcoControl to międzynarodowa organizacja certyfikująca kosmetyki organiczne i naturalne według standardów BDIH, COSMOS i NaTrue.

 

 

 

 

 

 

NATRUENATRUE

Natrue to międzynarodowe stowarzyszenie, które realizuje szereg celów skoncentrowanych wokół promowania najwyższej jakości kosmetyków naturalnych poprzez budowanie świadomości konsumentów, certyfikację produktów oraz przeciwdziałanie nadużywania pojęcia kosmetyku naturalnego czy organicznego.

 

 

 

 

 

SOIL ASSOCIATIONSOIL ASSOCIATION

Organizacja Soil Association powstała w 1946 roku jako stowarzyszenie rolników, naukowców i dietetyków, którzy zainteresowani byli relacją między formami uprawy roślin a zdrowiem ludzi i zwierząt oraz kondycją środowiska naturalnego. Dziś jest wiodącą brytyjską organizacją, która działa na rzecz zdrowego stylu życia.

 

 

 

 

 

VeganVegan

Logo brytyjskiego Vegan Society jest informacją o przystosowaniu produktu dla wegan, wegetarian oraz osób z nietolerancją laktozy.

 

 

 

 

 

 

NCCO - certyfikat kosmetyków naturalnych i organicznychNCCO- Certified Natural Cosmetics

Niemiecki certyfikat kosmetyków naturalnych - przyznawany tylko firmom, których cała gama produktów spełnia normy produktów naturalnych i organicznych. Certyfikat NCCO promuje kosmetyki bez konserwantów z maksymalną zawartością składników roślinnych pochodzania organicznego.