Sklep używa ciasteczek (cookies), w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

close

Polityka Prywatności

 

Administratorem danych osobowych, udostępnianych przez Klientów Sklepu jest Silver MB Koleta Miernik z siedzibą w Krakowie, ul. Chopina 19 lok. 13, o numerze REGON: 121568729 i NIP: 677-235-47-41.

 

Firma zapewnia bezpieczeństwo danych zgodnie za zapisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda wyrażona przez Klienta Sklepu.

 

Dane osobowe służą realizacji zamówień oraz dostarczaniu informacji o promocjach i ofercie firmy. Na każdy z powyższych celów przetwarzania Klient wyraża zgodę osobno.

 

Każdy Klient posiada dostęp do swoich danych osobowych – po zalogowaniu na własne konto może je dowolnie modyfikować. W celu usunięcia danych z bazy Eko365.pl należy skontaktować się obsługą sklepu pod adresem mailowym: sklep@eko365.pl

 

Dane gromadzone przez Eko365.pl nie są i nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym do celów innych niż realizacja zamówień. W celu realizacji płatności elektronicznych dane przekazywane są spółce PayU S.A.; w celu realizacji wysyłek - firmie DPD lub Poczcie Polskiej.