Sklep używa ciasteczek (cookies), w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

close

O nasPiękno jest tym, co czu­jesz wewnątrz i co od­bi­ja się w twoich oczach

Sophia Loren

 

Eko 365 to miejsce, które stworzyliśmy by odkryć Twoje naturalne piękno. Doceniamy siłę, która drzemie w naturze – promujemy bezpieczne dla skóry produkty pozbawione szkodliwej chemii kosmetycznej.

 

Wierzymy, że prawdzie piękno ma swoje źródło w dobrym samopoczuciu – w chwilach przyjemności, w trosce o siebie i otoczenie. Promujemy świadome decyzje dotyczące produktów, które mają wpływ na zdrowie i wygląd. Dlatego oddajemy w Twoje ręce miejsce, w którym znajdziesz kosmetyki naturalne o potwierdzonej jakości. Wszystkie nasze produkty  posiadają certyfikaty międzynarodowych organizacji, które dbają o jakość składników oraz przyjazny dla środowiska proces produkcji.

 

Zachęcamy Cię do zastąpienia kosmetyków konwencjonalnych – naturalną alternatywą. Uwolnij się od szkodliwej chemii – parabenów, rozpuszczalników, sztucznych konserwantów, barwników, olejów ropopochodnych. Twoja skóra będzie Ci wdzięczna!

 

Mamy nadzieję, że w naszym sklepie znajdziesz produkty dla siebie i docenisz moc ekstraktów roślinnych, olejków owocowych i naturalnych minerałów. Twoje samopoczucie jest dla nas ważne – każdego dnia chcemy służyć Ci radą i chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Jesteśmy otwarci na Twoje opinie i sugestie dotyczące EKO365 – zapraszamy do kontaktu pod adresem: sklep@eko365.pl

 

 Dziękujemy za Twoje odwiedziny – zapraszamy ponownie.

 

Zespół EKO365