Sklep używa ciasteczek (cookies), w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

close

Florascent Apothecary Spray Orangenbluete 30ml

Naturalny zapach Florascent Apothecary Aroma Spray Orangenbluete 30ml Pochodzenie: olejek pomarańczowy z Citrus aurantium z Tunezji - składnik Twoich perfum.


107,00 zł brutto

30 kosmetyki z tej samej kategorii

Florascent Apothecary Spray Orangenbluete 30ml

 

Pojemność: 30ml

 

Florascent Apothecary Aroma Spray Orangenbluete

 

 

 

Skomponuj własne perfumy z Florascent Aroma Sprays - wsytarczy dobrać 2-3 zapachy, aby stworzyć własne niepowtarzalne perfumy.

 FLORASCENT AROMA SPRAY ORANGENBLUETE

Naturalny olejek pomrańczowy do Twoich perfum.

 

Pochodzenie: olejek pomarańczowy z Citrus aurantium ssp. z Tunezji
Ekstrakcja: olejek pomarańczowy otrzymywany jest w wyniku ekstrakcji kwiatów Pomarańczy gorzkiej (Bitter Orange Flower). 
Zastosowanie: Nuty serca
Kombinacja: Orangenbluete łączy szczególnie dobrze z innymi cytrusowymi nutami i motywami kwiatowymi, jak: Jasmin, Rose, Benzoe, Patchouly i innymi olejkami eterycznymi.

 

100% - owe naturalne olejki eteryczne rozpuszczone w czystym alkoholu.

 

Aroma Sprays są gotowymi rozcieńczeniami olejków eterycznych, a zatem są szczególnie odpowiednie do bezpośredniego stosowania na skórę lub do rozpylania w powietrzu. Po użyciu aromatów Florascent Apothecary ,powietrze, którym oddychamy, jest ożywione zapachem czystych kwiatów i esencji roślinnych i pomaga poczuć się zdrowo w każdej chwili i w każdym pomieszczeniu.Skład: Alcohol,Water,Citrus aurantium ssp,linalol,farnezol

 

Zobacz wszystkie zapachy Florascent Aroma Sprays

Florascent Apothecary Aroma Sprays - naturalne perfumy do własnych kompozycji zapachowych

 

JAK KOMPONOWAĆ WŁASNE PERFUMY Z FLORASCENT AROMA SPRAYS?

  • Florascent Apothecary Aroma Sprays

To 42 aromatyczne spraye stworzone przez Roberta Tentuniana oparte na 100% naturalnych olejkach eterycznych rozpuszczonych w czystym alkoholu - do własnych kompozycji zapachowych. Wystarczy wybrać 2-3 zapachy i zmieszać je ze sobą w odpowiednich proporcjach, aby stworzyć własny niepowtarzalny aromat – od dziś możesz mieć perfumerię we własnym domu.

Poznaj architekturę zapachu i dowiedz się jak skomponować własne perfumy

Jak stworzyć własne perfumy - Florascent Aroma Sprays

  • Florascent Aroma Sprays - naturalne zapachy z dobrą energią!

Naturalne perfumy, które mogą być nanoszone bezpośrednio na skórę - pojedynczo lub w kombinacjach 2-3 zapachów według własnych upodobań. Florascent Aroma Sprays można stosować w aromaterapii jako zapachy do pomieszczeń, lamp aromatycznych lub jako spraye do spryskiwania bielizny.

Łącząc razem kilka zapachów możesz stworzyć własny niepowtarzalny aromat, który podkreśli aurę Twojej osobowości. Elegancki zapach zwykle oparty jest na prostocie – stwórz własną kompozycję opartą na 2-3 nutach zapachowych – będziesz pozytywnie zaskoczony.

  • Aromaterapia – zastosowanie aromatycznego sprayu

Aromaty wpływają na nasz umysł i ciało – pobudzają lub wyciszają – regulują emocje. Wykorzystaj wiedzę o aromaterapii, aby polepszyć swoje samopoczucie. Pojedynczym zapachem Aroma Spray możesz spryskać pomieszczenie, bieliznę lub zwilżony ręcznik, którego użyjesz jako kompresu. Aromaty mogą służyć też do relaksującego masażu, który wykonasz samodzielnie lub z partnerem. Aromaterapeutyczne spraye Aroma Sprays Florascent daje się wygodnie dozować i nanosić na ciało w czasie relaksującego lub pobudzającego masażu. Oderwij się od zgiełku codzienności i odkryj tajemnice świata niezwykłych zapachów.

Napisz recenzje do produktu

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.